Padelbase Werne Open, Avrupa'nın ilk kürek turnuvası olarak Alman Padel Turu 2018 GPT 1.000 (Erkekler Kategori 1) ve GPT 250 (Erkekler Kategori 2) olarak 3 ve 4 Şubat tarihlerinde Werne'de gerçekleşecek. Sunucu Simone Hirsch, iyilik perisini oynadı ve birçok heyecanlı eşleşme çekti.

Erkekler kategori 2 Cumartesi günü saat 09:00'dan itibaren yapılacaktır.
Bu kategorideki toplam 24 takım önce 4'erli gruplar halinde grup birincisiyle oynayacak ve ardından Pazar günü final turuna katılmaya hak kazanacak. Bu maçlar 3'erli iki grup halinde oynanacak ve iki grup birincisi final oynarken, ikinciler de üçüncülük maçı yapacak.

Erkekler Kategori 2 Grup Programı:
Grup 1 Başlangıç saati: Cumartesi 09.00
Brambrink/Plasencia, Meyer-Hübner/Bölling, Lembcke/Schäfer, Verhring/Olk,

Grup 2 Başlangıç saati: Cumartesi 12.00
Schade/Alonso, Agero/Valdes-Pombo, GorreraMoral/ , Lütkemeyer/Heidmann

Grup 3 Başlangıç saati: Cumartesi 15:00
Maltritz/Maltritz, Kohlmann/Kohlmann, T.Kusemann/J.Kusemann, Bisping/Bisping

Grup 4 Başlangıç saati: Cumartesi 18.00
Zebut/Lüttecken, Jötten/Abdviszadeh, T.Hirsch/Hohefeld, Reher/Heck

Grup 5 Başlangıç saati: Pazar 14:00
Grennigloh/Zimmer, N.D. Hirsch/Berghaus, Beyer/Kusemann, Witthüser/Witthüser

Grup 6 Başlangıç saati: Pazar 17:00
Overmann/Wortmann, Henning/Jaudschus, Toto/Toto, Niemeier/Niemeier

Erkekler Kategori 1
Pazar gününe özel olarak erkekler kategori 1 yarışması gerçekleştirilecek.
Orada 8 takımlı bir eleme sisteminde oynayacaklar.

Aşağıdaki tablo sıralamalardan (1. pozisyonda 4,520 GPT puanıyla Panske/Lingen ve 2. pozisyonda 4,360 GPT puanıyla Ferreyra/Nowicki) ve kuradan kaynaklanmaktadır:

Panske/Lingen vs. T. Hirsch/Fliescher Sun. 09.00 a.m.
Toto/Toto vs. Bruijsten/Beer Sun. 10.00 a.m.
Gorrea Morral/Ernsting vs. Knippschild/Messerschmidt Sun. 10.00 a.m.
Ferreyera/Nowicki vs. Henning/Jaudschus Sun. 09.00 hrs.

Alman Padel Turu Padelbase Werne Açık 2018

Alman Padel Turu Padelbase Werne Açık 2018

Daha fazla haber makalesi Daha fazla haber makalesi