De Padelbase Werne Open als eerste padeltoernooi van de Duitse Padel Tour 2018 vindt plaats als GPT 1.000 (Heren categorie 1) en GPT 250 (Heren categorie 2) op 3 en 4 februari in Werne. Presentatrice Simone Hirsch speelde de goede fee en tekende voor veel spannende wedstrijden.

De mannen categorie 2 vindt plaats op zaterdag vanaf 09:00 uur.
De in totaal 24 teams in deze categorie spelen eerst in groepen van 4 tegen de groepswinnaar, die zich dan plaatst voor de finaleronde op zondag. Dit wordt gespeeld in twee groepen van 3, waarbij de twee groepswinnaars de finale spelen en de respectievelijke runners-up de wedstrijd om de derde plaats.

Heren Categorie 2 Groep Schema:
Groep 1 Aanvangstijd: zaterdag 09.00 uur.
Brambrink/Plasencia, Meyer-Hübner/Bölling, Lembcke/Schäfer, Verhring/Olk,

Groep 2 Aanvangstijd: zaterdag 12.00 uur.
Schade/Alonso, Agero/Valdes-Pombo, Gorrera-Moral/ , Lütkemeyer/Heidmann

Groep 3 Aanvangstijd: zaterdag 15.00 uur.
Maltritz/Maltritz, Kohlmann/Kohlmann, T.Kusemann/J.Kusemann, Bisping/Bisping

Groep 4 Aanvangstijd: zaterdag 18.00 uur
Zebut/Lüttecken, Jötten/Abdviszadeh, T.Hirsch/Hohefeld, Reher/Heck

Groep 5 Aanvangstijd: zondag 14.00 uur.
Grennigloh/Zimmer, N.D. Hirsch/Berghaus, Beyer/Kusemann, Witthüser/Witthüser

Groep 6 Aanvangstijd: zondag 17.00 uur.
Overmann/Wortmann, Henning/Jaudschus, Toto/Toto, Niemeier/Niemeier

Heren Categorie 1
Uitsluitend op zondag vindt de wedstrijd in categorie 1 voor mannen plaats.
Daar zullen ze spelen in een 8-team knock-out systeem.

Het volgende tableau is het resultaat van de loting (Panske/Lingen met 4.520 GPT-punten op plaats 1 en Ferreyra/Nowicki op plaats 2 met 4.360 GPT-punten) en de loting:

Panske/Lingen vs. T. Hirsch/Fliescher Zo. 09.00 uur
Toto/Toto vs. Bruijsten/Beer zon. 10.00 uur.
Gorrea Morral/Ernsting vs. Knippschild/Messerschmidt Zo. 10.00 uur
Ferreyera/Nowicki vs. Henning/Jaudschus Zo. 09.00 uur

Duitse Padel Tour Padelbase Werne Open 2018

Duitse Padel Tour Padelbase Werne Open 2018

Meer nieuws artikelen Meer nieuws artikelen