In het weekend vond in Münster het derde paddletoernooi van de Duitse Padel Tour (GPT) van het jaar heeft plaatsgevonden. Daar werd eersteklas padel aangeboden in de categorieën Heren 1 en Heren 2, zodat niet alleen de spelers maar ook de toeschouwers aan hun trekken kwamen.

In de categorie Heren 1 zegevierden onze buren uit Nederland (alweer). Peter Bruijsten en Berend Boers kwamen geen enkele Duitse topploeg tekort op hun weg naar de toernooiwinst. Zij versloegen Böhnke/Samuelsen (6:2, 6:4), Panske/Messerschmidt (6:2, 6:1) en in de finale Nowicki/Lingen (7:5, 7:5).

Het valt nog te bezien wie zal deelnemen aan de volgende GPT toernooien in Neurenberg (GPT Neurenberg) en Frankfurt (GPT Frankfurt) zullen de kans benutten voor een sportieve revanche... De eerste inschrijvingen zijn al binnen - en wie zich nog niet heeft ingeschreven kan dat direct doen. hier doen.

Trouwens, een nieuwe spelcategorie viert zijn première in Neurenberg:
Mannen 40+

Maar nu terug naar de resultaten van de Heren 1 categorie in Münster:

Kwart finales:

(1) Darek Nowicki (GER) - Daniel Lingen (GER) tegen Rafael Plasencia (ESP) - Dennis Degener (ARG) 6:0 6:0

(4) Johannes Lindmeyer (GER) - Yannik Mann (GER) tegen Mike Henning (GER) - Stefan Jaudschus (GER) 7:5 6:0

(3) Peter Bruijsten (NED) - Berend Boers (NED) tegen Christian Böhnke (GER)- Lennart Samuelsen (GER) 6:2 6:4

(2) Claudius Panske (GER) - Jonas Messerschmidt (GER) tegen Carlo Bückmann (GER) - Matthias Wahl (GER) 6:2 6:2

 

Halve finales:

(1) Darek Nowicki (GER) - Daniel Lingen (GER) vs. (4) Johannes Lindmeyer (GER) - Yannik Mann (GER) 7:6 6:3

(3) Peter Bruijsten (NED) - Berend Boers (NED) vs. (2) Claudius Panske (GER) - Jonas Messerschmidt (GER) 6:2 6:1

 

Finale:

(3) Peter Bruijsten (NED) - Berend Boers (NED) vs. (1) Darek Nowicki (GER) - Daniel Lingen (GER) 7:5 7:5

 

Maar ook in de categorie Heren 2 werd weer sterk padel getoond - de categorie, die in groepsverband werd gespeeld, kende uiteindelijk 5 winnaars, waarbij het gemengde koppel Andreas Kopkau en Jana Meier in Groep 2 zich niet liet imponeren door de mannelijke concurrenten en de groepsoverwinning mee naar huis nam!

In totaal waren er deze 5 groepswinnaars:

  • A. Schade - N. Alonso
  • A. Kopkau - J. Meier
  • H. Olbrisch - K. Gerbig
  • M. Wahl - C. Bückmann
  • H. Meyer-Hübner - N. Bölling

 

Groep 1

  1. A. Schade - N. Alonso
  2. M. Wahl - C. Bückmann
  3. S. Kohlmann - M. Maltritz

Groepswinnaar: A. Schade - N. Alonso

Groep 2

  1. R. Plasencia - K. Gerbig
  2. A. Kopkau - J. Meier
  3. N. Hirsch - D. Berghaus

Groepswinnaar: A. Kopkau - J. Meier

Groep 3

  1. M. Zebut - N. Grenningsloh
  2. M. Simnovec - B. Simnovec
  3. H. Olbrisch - K. Gerbig

Groepswinnaar: H. Olbrisch - K. Gerbig

Groep 4

  1. G. Re - M. Witthüser
  2. H. Overmann - M. Vehring
  3. M. Wahl - C. Bückmann

Groepswinnaar: M. Wahl - C. Bückmann

Groep 5

  1. T. Hirsch - M. Hohefeld
  2. H. Meyer-Hübner - N. Bölling
  3. J. Jötten - N. Abdviszadeh

Groepswinnaar: H. Meyer-Hübner - N. Bölling

 

De sponsors van de GPT 1.000 in Münster waren Padelwerk (500,- Euro prijzengeld), Padel test (500,- Euro prijzengeld), Bidi Badu (Welkomstpakket) en Hoofd (balsponsor).

Meer nieuws artikelen Meer nieuws artikelen